Про себеДавайте познайомимося

       

Я - Боровинська Наталія Іванівна

Музичний керівник КЗ ДНЗ №303 (ясла-садка) м.Харків

Моє портфоліо дивись тут ...


Шановні гості!
Вітаю Вас на своєму блозі!

"Музика, як книга, робить нас кращими, розумнішими і добрішими."                       
Д.Кабалевський.

На світі є багато різних професій і в кожній з них є щось особливе. Проте немає благороднішої, потрібнішої та чудовішої, ніж та, ким працюю я!

Дитинство - неповторний час! Ніколи дорослий не стане маленьким і не повернеться в цю чудову країну. В дитинстві всі відчувають себе потрібними, улюбленими, емоції переповнюють твою маленьку душу, через це ти готовий поділитися цим щастям з усіма довкола. Мені також перепадає такого щастя. Адже я працюю у дитячому садочку!

Музичний керівник - чудова професія. Доброзичлива атмосфера, радість дітей і дорослих від пережитих почуттів під час свят та розваг. Для мене моя професія - це свято, постійне знаходження у світі казки і фантазії. А ще - це дитяча вдячність, дитяча радість, дитяча любов. Я щаслива від того, що потрібна дітям, що можу приносити дітям радість, нести в їхнє життя диво.

Бути музичним керівником непросто: постійно бути режисером і сценаристом, костюмером і декоратором, організатором та розпорядником, звукооператором та відповідальним за кінцевий результат свята. При цьому я сама повинна добре виглядати, завжди слугувати прикладом для наслідування.

Для мене моя професія - це стиль життя. Стиль, який я вибрала сама! І Я дякую долі, що дала мені можливість бути тим, ким я є. Я - музичний керівник дитячого садка!

Комментариев нет:

Отправить комментарий